Komunikaty

ZAWIADOMIENIE BRAK WODY 14.12.2022

 

GMINA KONOPNICA INFORMUJE, ŻE Z POWODU AWARII NA SIECI WODOCIĄGOWEJ W DNIU DZISIEJSZYM WYSTĘPUJE BRAK WODY W MIEJSCOWOŚCIACH RADAWIEC DUŻY, MARYNIN, KOZUBSZCZYZNA, MOTYCZ, MOTYCZ-KONOPNIC PLANOWANY CZAS USUNIECIA AWARII DO GODZINY 16:00

ZA NIEDOGODNOŚCI
PRZEPRASZAMY

UWAGA: od 26 sierpnia 2022 r. nowe numery kont bankowych wpłat za wodę i ścieki

 

Od 26 sierpnia 2022 r. każdemu odbiorcy zostanie przydzielony nowy indywidualny numer rachunku bankowego.Dzięki tej zmianie wszystkie wpłaty będą automatycznie księgowane na Państwa indywidualnym koncie. W związku z tym prosimy o dokonywanie wpłat wyłącznie na nowy numer konta bankowego, który jest podany na fakturze.

Osoby, które są właścicielami więcej niż jednej nieruchomości będą opłacać należności za każdą nieruchomość na odrębne konto.


 


 

Decyzja zatwierdzająca nowe stawki opłat za wodę i ścieki - nowe stawki obowiązują od 2 lipca 2021 r.

Treść decyzji

 


Komunikat Gminy Konopnica w sprawie jakości wody

Ocena jakości wody w wodociągu zbiorowego zaopatrzenia w wodę pitną mieszkańców Gminy Konopnica w II kwartale 2022 roku pod względem parametrów mikrobiologicznych i chemicznych oraz właściwości fizykochemicznych wykazuje, że jakość wody spełnia wymagania Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2017 roku w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi (Dz.U. z 2017 r., poz.2294).


Konopnica

Konopnica - dodatkowe badanie

Motycz

Radawiec

Szerokie

 

 


 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce prywatnościAkceptuję