Komunikaty

Prace konserwacyjne na sieci wodociągowej – Szerokie

 


 

 

Informujemy że z powodu prac konserwacyjnych w dniu 25.10.2021 r. od godz. 10:00 do godziny 14:00 mogą wystąpić braki w dostawie wody w miejscowości Szerokie dla posesji położonych wzdłuż drogi przy remizie OSP.        

 

Za niedogodności przepraszamy


 


 

Decyzja zatwierdzająca nowe stawki opłat za wodę i ścieki - nowe stawki obowiązują od 2 lipca 2021 r.

Treść decyzji

 


Apel o racjonalne korzystanie z wody

 

W związku z wysokimi temperaturami oraz zwiększonym poborem wody z sieci wodociągowej na terenie gminy Konopnica, apeluję o racjonalne wykorzystywanie wody z wodociągu gminnego. Zgodnie z zawartymi umowami gmina dostarcza wodę na potrzeby bytowo-socjalne. Obowiązuje bezwzględny zakaz czerpania wody z hydrantów ppoż. za wyjątkiem poboru wody do celów przeciwpożarowych. Proszę o niepodlewanie trawników, ogrodów, upraw rolnych, sadowniczych i działkowych oraz napełniania basenów wodą z wodociągów gminnych.   
        Proszę wszystkich Odbiorców o racjonalne korzystanie  z wody dostarczanej wodociągiem gminnym.

 

Wójt Gminy

Mirosław Żydek

Komunikat Gminy Konopnica w sprawie jakości wody

 


Ocena jakości wody w wodociągu zbiorowego zaopatrzenia w wodę pitną mieszkańców Gminy Konopnica w II kwartale 2021 roku pod względem parametrów mikrobiologicznych i chemicznych oraz właściwości fizykochemicznych wykazuje, że jakość wody spełnia wymagania Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2017 roku w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi (Dz.U. z 2017 r., poz.2294).

Mętność

Konopnica

Motycz

Radawiec Duży

SzerokieKomunikat Gminy Konopnica w sprawie jakości wody

 

 


 

  

 

Ocena jakości wody w wodociągu zbiorowego zaopatrzenia w wodę pitną mieszkańców Gminy Konopnica w I kwartale 2021 roku pod względem parametrów mikrobiologicznych i chemicznych oraz właściwości fizykochemicznych wykazuje, że jakość wody spełnia wymagania Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2017 roku w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi (Dz.U. z 2017 r., poz.2294).


Konopnica

Motycz

Radawiec Duży

Szerokie
 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce prywatnościAkceptuję