Komunikaty

Brak wody Marynin posesje od 1 do 93 oraz Radawiec Duży posesje od nr 275 do 291

 

Informujemy, że w dniu dzisiejszym tj. 1 lutego 2024 r. Od godziny 8:00 do 14:00 nie będzie wody w wodociągu w miejscowości Marynin posesję od nr 1 do 93 oraz w Radawcu Dużym posesję od nr 275 do 291.

Za niedogodności przepraszamy.

Komunikat Gminy Konopnica w sprawie jakości wody

 

Ocena jakości wody w wodociągu zbiorowego zaopatrzenia w wodę pitną mieszkańców Gminy Konopnica w I kwartale 2023 roku pod względem parametrów mikrobiologicznych i chemicznych oraz właściwości fizykochemicznych wykazuje, że jakość wody spełnia wymagania Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2017 roku w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi (Dz.U. z 2017 r., poz.2294).


Konopnica

Motycz

Radawiec

Szerokie

 

 


 

Decyzja zatwierdzająca nowe stawki opłat za wodę i ścieki - nowe stawki obowiązują od 2 lipca 2021 r.

Treść decyzji

 


UWAGA: od 26 sierpnia 2022 r. nowe numery kont bankowych wpłat za wodę i ścieki

 

Od 26 sierpnia 2022 r. każdemu odbiorcy zostanie przydzielony nowy indywidualny numer rachunku bankowego.Dzięki tej zmianie wszystkie wpłaty będą automatycznie księgowane na Państwa indywidualnym koncie. W związku z tym prosimy o dokonywanie wpłat wyłącznie na nowy numer konta bankowego, który jest podany na fakturze.

Osoby, które są właścicielami więcej niż jednej nieruchomości będą opłacać należności za każdą nieruchomość na odrębne konto.


 


 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce prywatnościAkceptuję