Komunikaty

Komunikat Gminy Konopnica w sprawie jakości wody

 

Ocena jakości wody w wodociągu zbiorowego zaopatrzenia w wodę pitną mieszkańców Gminy Konopnica w I kwartale 2023 roku pod względem parametrów mikrobiologicznych i chemicznych oraz właściwości fizykochemicznych wykazuje, że jakość wody spełnia wymagania Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2017 roku w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi (Dz.U. z 2017 r., poz.2294).


Konopnica

Motycz

Radawiec

Szerokie

 

 


 

UWAGA: od 26 sierpnia 2022 r. nowe numery kont bankowych wpłat za wodę i ścieki

 

Od 26 sierpnia 2022 r. każdemu odbiorcy zostanie przydzielony nowy indywidualny numer rachunku bankowego.Dzięki tej zmianie wszystkie wpłaty będą automatycznie księgowane na Państwa indywidualnym koncie. W związku z tym prosimy o dokonywanie wpłat wyłącznie na nowy numer konta bankowego, który jest podany na fakturze.

Osoby, które są właścicielami więcej niż jednej nieruchomości będą opłacać należności za każdą nieruchomość na odrębne konto.


 


 

Decyzja zatwierdzająca nowe stawki opłat za wodę i ścieki - nowe stawki obowiązują od 2 lipca 2021 r.

Treść decyzji

 


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce prywatnościAkceptuję